All deleted tweets from politicians

This may be an incomplete list. If you think we're missing someone, please send us their Name, Country/State, Political Party, Office they hold or are seeking and, of course, Twitter handle. Thanks!

JaunāsVienotības frakcijas zvaigznes nopietni mirdz kongresā✨ #vienotibaKongress2021 #AtbildīgiParLatviju #Vienotība10

Edvīns Šnore (lnnk) replied to @Mkaprans :

@Mkaprans Tā kā patika pret valodu dažādību nav diez ko liela latviešu vidū, tad visu mazākumtautību uzrunāšana vienā - krievu valodā būtu ok. Vai to vēlējāties pasacīt ar šo grafiku rus.lsm sakarā?

Lolita Cigane (Unity) tweeted :

Berline. Rīta skrējiena atklājumi. https://t.co/uLKN0OTesw

Lolita Cigane (Unity) tweeted :

Rīta skrējiens Berlīnē. https://t.co/K6DQBoAGxx

Edvīns Šnore (lnnk) replied to @ltvzinas :

@ltvzinas @LatvijasTV @lsmlv @LatvijasRadio4 Saturs mazākumtautībām? Es pagaidām redzu, ka tur ir tikai krieviem. Kur jāspiež, lai redzētu saturu citām mazākumtautībām?

@Skrepo_history Krievu kņazu un caru bruņu cepures ar uzrakstiem arābiski! Visi mongoļi - tatāri!

RT @peterispuritis: Aizliegums braukt pie sarkanās gaismas ir brīvības ierobežošana. Mana veselība man atļauj braukt pie sarkanās gaismas. Tā ir mana atbildība. Braukt pie sarkanās gaismas būtu jāatļauj visiem, jo arī tiem, kas brauc pie zaļās gaismas, drošība nav garantēta.

@NashaCanada Senie ,,krievi” rakstīja arābiski, bet šodien stāsta, ka esot Kijevas Krievzemes tiesību pārmantotāji!

RT @AlexInAir: Breaking: England will open to all passengers who have been fully vaccinated in Europe, US, Australia, Antigua, Barbados, Bahrain, Brunei, Canada, Dominica, Israel, Japan, Kuwait, Malaysia, New Zealand, Qatar, Saudi, Singapore, Korea, Taiwan — No quarantine ✅ effective 4 Oct ✈️ https://t.co/cUvVMkKqZf

Valsts prezidenta kancelejas vadītājs Andris Teikmanis @teikmanis: Rīgas pils Svētku zāles ir unikāla telpa visā Latvijā, Rīgas pils centrālā vieta, kurā atspoguļota valsts vēsture. Svētku zāles griestu gleznojumi nav daudz, bet katrs nes simbolisku vēstījumu.