All deleted tweets from politicians

Ma olen Sotsiaaldemokraatliku Erakonna linnapeakandidaat Tallinnas. Liitu meiega. Tule kandideerima. Toeta meid kohalikel valimistel oktoobris 2021.

This may be an incomplete list. If you think we're missing someone, please send us their Name, Country/State, Political Party, Office they hold or are seeking and, of course, Twitter handle. Thanks!

Eestikeelse hariduse osas on ilmselt täpne öelda, et Keskerakonna vastuseisu tõttu ei ole seda koalitsioonileppes sellises sõnastuses kirjas, kuid sisuliselt siiski valitsus eestikeelse kooli suunas edasi liigub ja kõik, kes tahavad aru saada, saavad sellest ka aru :)

RT @trlp: @marekrannala @laurkaunissaare No, aga: @PRB_Raimond - oskad sa oma P-Tln linnaosavanema-kogemusest kommenteerida, kas on vajalik ametipost, kust otsustuspiirid jooksevad, kas saaks ka ilma/mismoodi, jne?

@UrmasJ Nn Pettai küsimuses on kaks kohtuvaidlust. ERJK menetlus ja siis ka kohtuvaidlus Pettai ja Keskerakonna vahel ;)

USA kongressi hoonet rünnanud Trumpi toetajad jõudsid senati istungitesaali vaid üks minut pärast seda kui USA asepresident Mike Pence sealt salateenistuse poolt minema toimetati ja samas hoones asuvasse turvaruumi toimetati. washingtonpost.com/politics/pence…

Vaat kus lugu. EKRE kasutab ära virtuaalkoosoleku korraldamise võimalust, et vaigistada opositsioon.

Lugedes Ratase täiesti arusaamatut joga teemal Leedu, tundub mulle, et ka Vares Barbarus oli suurem Eesti patrioot kui meie hetkel istuv peaminister.

Olen kindel, et valitsus arutab homme kaks-kolm tundi seda, mida Paavst selle säutsuga mõtles ja kas see tähendab, et tuleks midagi täiendavalt keelata. Pärast seda arutelu annab Ratas ülevaate oma viimastest kõnelustest Viilmaaga. Ja siis tuleb otsus. Aamen.

Mõttekoht kõigile nn "peavoolupoliitikutele", kuidas see juhtunud on, et konkreetselt ametiautode aga ka Riigikogu liikmete varjatud autoliisingute küsimuses on kõige eetilisem mängija hetkel EKRE.