All deleted tweets from politicians

Need siin on minu mõtted, palun neid mitte seostada minu tööandjaga

This may be an incomplete list. If you think we're missing someone, please send us their Name, Country/State, Political Party, Office they hold or are seeking and, of course, Twitter handle. Thanks!

Andres Tropp (estonia) tweeted :

Tekkis küsimus, et kas koroonaviiruse levik on põhiseaduspärane?

@KorstenKristjan @VladasRadvila ma veelkord ütlen, et ajavõit ei oma mingit tähtsust. Mööda sõidetakse selle pärast, et suure ja aeglase auto taga tiksumine teeb inimesed närviliseks. Ju siis soomlased on teistsugused.

@ainlaidoja mul on katusel 6,7 kW paneele ja 6 kW inverter. Ma toodan kindlasti üle 6000 kW, pigem 6500 kW aastas. Ameti hinnangul toodab 10 kW jaam 7000 kW aastas... Nii saab ka aga ei peaks ju :)

Andres Tropp (estonia) replied to @Raudmees :

@Raudmees @ojaurm @al_lure @indrekparli @timo_est 35% väga jabur ei tundu. Huvitav oleks kuulda rahvusvahelisi näiteid/võrdlusi teiste riikidega. St kui palju toorainest õnnestub tooteks pöörata.

Andres Tropp (estonia) replied to @Raudmees :

@Raudmees @timo_est Loe artikkel läbi.

Andres Tropp (estonia) replied to @graafik :

@graafik @UrmasJ Sul tundub asi hästi selge olema. Milles Toomas Annus süüdi on?

Andres Tropp (estonia) replied to @voyag :

@voyag @ainlaidoja @priitluts tekst minu viimasel el.arvel: Eesti Energia ostab 100% klientidele müüdavast elektrist elektribörsilt. 2019. aastal moodustas fossiilsetest energiaallikatest toodetud elekter meie klientidele müüdud elektrist 93,56% ja taastuvatest energiaallikatest toodetud elekter 6,44%. WTF?