All deleted tweets from politicians

Polka, Europejka, warszawianka. Pierwsza polska komisarz w UE. Posłanka do Parlamentu Europejskiego od 2009. Former EU Commissioner, 2004-2009. MEP since 2009.

This may be an incomplete list. If you think we're missing someone, please send us their Name, Country/State, Political Party, Office they hold or are seeking and, of course, Twitter handle. Thanks!

Danuta Huebner (EU) retweeted @PE_Polska :

RT @PE_Polska: 🎙️ 📺 Już o 1⃣0⃣:0⃣0⃣ rozpocznie się briefing prasowy online z udziałem posłów do PE prof. @danutahuebner i @sikorskiradek na temat konferencji w sprawie przyszłości Europy! 🇪🇺 Zapraszamy do śledzenia transmisji na żywo na naszej stronie na FB: 👉 eptwitter.eu/qywh https://t.co/zck3dVDLYH

Danuta Huebner (EU) retweeted @PE_Polska :

RT @PE_Polska: Już jutro o godz. 10 briefing online na temat 🇪🇺 Konferencji w sprawie przyszłości Europy z udziałem posłów do PE prof. @danutahuebner i @sikorskiradek. Transmisja🔴NA ŻYWO na naszej stronie na FB! Szczegóły:👉eptwitter.eu/qyrG #PrzyszloscJestTwoja #DzienEuropy https://t.co/2XzuPQOtws

Danuta Huebner (EU) tweeted :

Prawnicy tytułujący się sędziami izby dyscyplinarnej odroczyli bezterminowo sprawę odebraniem immunitetu prof. Włodzimierzowi Wróblowi. “Bat” na sędziów, uznany przez TSUE za nielegalny, dotknął także orzeczników SN - tych wybitnych i cieszących się autorytetem. #MuremzaWróblem

Danuta Huebner (EU) tweeted :

W ostatnich dniach jesteśmy świadkami niesamowitego zjawiska. Partia, która robiła wszystko, by blokować prace nad Funduszem Odbudowy, teraz okrzyknęła się jego obrońcą. Przypomnijmy, jak głosowali europosłowie PiS przy kluczowym w kontekście FO raporcie dot. zasobów własnych UE. https://t.co/o4bIl7ooCk

Danuta Huebner (EU) tweeted :

Często kojarzymy strażaków tylko z pożarami i zapominamy, jak często narażają swoje życie, by nieść pomoc. #DzieńStrażaka to dobra okazja, by uszanować to, co dla nas robią - nie tylko przy wichurach, powodziach czy wypadkach, ale ostatnio także przy szczepieniach!

RT @rraczkowska94: Bonkowski morduje psa na oczach ludzi, facet uderza kobietę w sklepie na oczach ludzi, w tym dzieci. I nic! Nikt nie kiwnie palcem. Co się stało z Polakami?

RT @rraczkowska94: Żeby nikt nie zapomniał. Senator PiS Waldemar Bonkowski przywiązał grubym sznurem suczkę do haka samochodowego i ciągnął ją, ciągle przyspieszając. Suszka umarła w wyniku licznych obrażeń, weterynarz robiący sekcję był w szoku. Taką mamy elitę!

Przyjęcie raportu oznacza zgodę na zatwierdzenie przez @Europarl_PL negocjowanego przeze mnie porozumienia zawartego między PE, Komisją i Radą zwiększającego przejrzystość w działaniach lobbystów, jak i polityków czy urzędników w procesie podejmowania decyzji.

Warto w tym miejscu podkreślić, że dotychczas jedynie Parlament i Komisja @EUinPL przestrzegały wspólnych zasad zw. z przejrzystym udziałem lobbystów w unijnej legislacji. Bardzo się cieszę, że do tego grona dołączyli przedstawiciele państw członkowskich zasiadający w Radzie.

RT @EwaZamojska: Tylko w Polsce za powieszenie tęczowej flagi można trafić do aresztu, a za zgwałcenie dziecka na inną parafię. To całkowity upadek prawa i sprawiedliwości.