All deleted tweets from politicians

Poseł do PE. Była Wicemarszałek Sejmu RP i rzecznik prasowy PiS

This may be an incomplete list. If you think we're missing someone, please send us their Name, Country/State, Political Party, Office they hold or are seeking and, of course, Twitter handle. Thanks!

Beata Mazurek (pis) tweeted :

Staniszkis dobitnie o Tusku. Kto by pomyślał ? wpolityce.pl/m/polityka/471…

Beata Mazurek (pis) tweeted :

Dla jasności: PiS ani EKR nikogo w delegację nie wysyłał.wiadomosci.onet.pl/kraj/europoslo…

Beata Mazurek (pis) replied to @PokojowyD :

@PokojowyD Jeśli chodzi o głosowanie nad rezolucja dotycząca sytuacji osób LGBT w Ugandzie, to delegacja Polska w EKR wstrzymała się od głosu nad całością, lecz poparła zapis potępiający karę śmierci dla tych osób (poprzez głosowanie oddzielne- seperate vote)

Beata Mazurek (pis) replied to @Tulajew :
Beata Mazurek (pis) tweeted :

Pozdrawiamy @300-polityka https://t.co/FfyhyXu57u

RT @ZbigniewKuzmiuk: Będę popierał wszystkie rozwiązania, które będą pomagać rolnikom skutecznie wychodzić z kryzysu #WojciechowskiDoKE #Sp…

Beata Mazurek (pis) tweeted :

To jest dopiero manipulacja Neumanna. Nagrał go kolega partyjny, a ten zrzuca winę na innych. Dno. Idźmy na wybory 13 października . Głosujmy na PiS by nigdy nie wróciło państwo teoretyczne z czasów PO- PSL, by nie wróciły „dobre czasy wyłącznie dla wybranych” .

Beata Mazurek (pis) tweeted :

Hej @AdamBielan mega ważne posiedzenie naszej komisji IMCO-przesłuchanie kandydatki na komisarza UE a @Rozatuhn nie ma? Czy już wiedzą o tym na tt? Pochwaliła się?

Beata Mazurek (pis) retweeted @pisorgpl :

RT @pisorgpl: 🎥 Zapraszamy do śledzenia transmisji z #KonwencjaPiS z udziałem Prezesa #PiS J. #Kaczyński na naszym profilu #Facebook: https…