All deleted tweets from politicians

This may be an incomplete list. If you think we're missing someone, please send us their Name, Country/State, Political Party, Office they hold or are seeking and, of course, Twitter handle. Thanks!

RT @MMorawjeckinot: RT @MMorawjeckinot: W 2019 otwieramy nowe połączenie lotnicze Bruksela-Brzeszcze. Lot do Brukseli we wtorek wieczorem, powrót w środę rano.

RT @MMorawjeckinot: Przez to zatrzymanie Wojciecha Kwaśniaka nasz rząd wprowadza nowe standardy. To takie same standardy jak przedtem, tylko z takim oddechem świeżości, jak chłodna wieczorna bryza w Palermo.

RT @MMorawjeckinot: RT @MMorawjeckinot: Najedzcie się pączków do syta i nie zapominajcie, komu je zawdzięczacie.

RT @LewitujacyUmysl: RT @LewitujacyUmysl: Nie dzielmy ludzi, nie szczujmy! - @trzaskowski_ dziś Oni są gorszym wirusem niż koronawirus - @AndrzejDuda dziś. 2…

RT @LewitujacyUmysl: RT @LewitujacyUmysl: Dziś @AndrzejDuda przegrał wybory. W Krakowie.

RT @LewitujacyUmysl: Zanim @AndrzejDuda objął urząd, nie było w Polsce wojsk @NATO - @AdamBielan. To jest nieprawdopodobne jak oni prosto w oczy ludziom klamią...

RT @LewitujacyUmysl: Jeśli propaganda pisowska i ich media wykorzystują zdjęcie wpisania się do księgi pamiątkowej (!) jako podpisywanie ważnych dokumentów, to @AndrzejDuda nie dość, że nic nie załatwił, to jeszcze zmarnował pieniądze. Musimy zrobić wszystko, aby elektorat dowiedział się o tym.

RT @LewitujacyUmysl: Trzaskowski powiedział, że zamiast do naszego portu lotniczego, możemy jeździć do Berlina - @AndrzejDuda To jest pozew natychmiastowy @trzaskowski_!

RT @tvp_info: Ze sprawozdań finansowych Fundacji TVN „Nie jesteś sam” wynika, że mocno wspierała ona działanie tej kliniki #wieszwięcej tvp.info/51658251/szcze…