All deleted tweets from politicians

AK Parti Kurucusu - 22. 23. 24. 26. Dönem Milletvekili - TBMM Anayasa Komisyonu Eski Başkanı - Anayasa Profesörü burhan.kuzu@tccb.gov.tr

This may be an incomplete list. If you think we're missing someone, please send us their Name, Country/State, Political Party, Office they hold or are seeking and, of course, Twitter handle. Thanks!

RT @yenisafakwriter: UYARI/YORUM DSP adayı Ekrem İmamoğlu için adaylıktan çekildi. * Saadet adayı Binali Yıldırım için adaylıktan çekilm…

“Fatih'in fethettiği, Sinan'ın süslediği, Atatürk'ün kurtardığı, Erdoğan’ın ayağa kaldırdığı İstanbul’a borcum var.” Binali Yıldırım Haydi İstanbul! Az laf çok iş üretmek ve İstanbul’u ayağa kaldırmak için yarın sandık başına. Yaparsa Binali Başkan yapar. #DahaGüzelOlacak

Eski futbolcu, spor yorumcusu değerli kardeşim Abdülkerim Durmaz‘ın kıymetli annesinin hayatını kaybettiğini üzülerek öğrendim. Merhumeye Allah’tan, Durmaz ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanı cennet olsun. @AbdulkerimDrmz_

Görünen o ki, PKK ve HDP Öcalan'ın kontrolünden tamamen çıkmış durumda. Öcalan tarafsızlık çağrısı yaparken, Kandil ve HDP açıkça İmamoğlu'na destek çağrısı yapıyor. Sözün özü şu Milletimiz, İstanbul'u terör örgütlerine teslim etmeyecek.

Mısırın modern firavunu sisi tarfından beş yıldır hapishanede tutulan mısırın sabık cumhurbaşkanı MMUHAMMED MURSİ mahkeme de hayatını kaybetti.Mursi kardeşime Allah tan rahmet dilerim.

@arslandidem Atatürkçü Düşünce Derneği kamu yararına çalışan bir dernek olması gerekirken Burhan Kuzu aleyhine çalışan dernek olmuş. Kamu yararını siyaset yap diye vermedi Bakanlar Kurulu. Başkanı ve yönetimi derhal istifa etmelidir.

ı@

ELVEDA AB! ÖAB sonunu hazırlıyor.Avrupa’nın Merkezi çöktü.Birlik için artık “elveda”diyebiliriz.Yapılan parlamento seçimlerini Brüksel’in savunduğu tüm değerleri değiştirmek isteyen yabancı ve islam düşmanı,ırkçı ve AB karşıtı faşist partiler kazandı.Bu yapı hiç barış getirir mi?

Ekrem Bey,bir televizyon programında İBB’nin Sayıştay denetiminde ortaya çıkan zararın 753 Milyon TL olduğunu söyledi.Oysa Sayıştay raporunda böyle bir rakam yok.Gerçek rakam sadece 108 Bin tl.Benim rahmetli baban imamdı,aslında ben de İmamoğluyum ama ben böyle bir şey diyemem.

27 Mayıs 1960. "Şartlar tamam olduğunda ihtilal meşrudur" diyerek ihtilali başlatan İsmet İnönü ve CHP zihniyetinin, "Yeter söz milletindir" diyen demokrasi kahramanlarını ve milli iradeyi dar atacağına gönderdiği demokrasi tarihimizin en kara günü.